Aslıhan-Arda Turan çiftinin lüks villası gorenleri büyüledi! İçinde yok yok

Firat34

New member
Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan ve eşi Aslıhan Turan’ın meskeni görücüye çıktı. Aslıhan Turan, YouTube kanalı için çektiği görüntüde süper konutu takipçilerine tanıttı. Konuta taşınalı çabucak hemen altı ay olduğunu belirten Turan, uzun mühlet burada kalmak istediklerini belirtti.

“UFAK SANAT YAPITLARI TOPLAMAYA BAŞLADIK”

Arda ile vakit geçirdiği salonu gezdiren Aslıhan Turan, “Evin yaşandıkça güzelleştiğine inanan bir beşerim. Altı ay oldu buraya taşınalı… Salonu tasarlarken iki çocuğumuz olduğu için ona bakılırsa planlamalar yaptık. Bu salonda genelde Arda ile vakit geçiriyoruz. Kazalara tedbir olarak sehpaların köşelerini yuvarlak yaptık. Ufak ufak sanat yapıtları toplamaya başladık” sözlerini kullandı.

“YEMEK MASAMIZ 12 KİŞİNİN OTURACAĞI HALDE TASARLANDI”

Konutun öbür salonunu da gösteren Turan, “Burası ailecek vakit geçirdiğimiz, çocukların yemek yediği salon. Kalabalık sofralar sevdiğimiz için yemek masamız 12 kişinin oturacağı biçimde tasarlandı. Konutun en çok vakit geçirdiğim yeri burası, yaz aylarında da bahçe…” formunda konuştu.

“DOLAP TERTİBİNE ÇOK DEĞER VERİYORUM”

Mutfağında bar sandalyeleri kullanan ünlü isim ‘Aslında kullanışsız görünüyor olabilir lakin hiç değil. Oturduğunuz vakit sırtınızı yaslayabiliyorsunuz, hakikaten hayli rahat. kimi vakit burada kahvaltı yapıyoruz. Dolap nizamına hayli kıymet veriyorum. Bu yüzden etrafta epey fazla eşya görmeyebilirsiniz, genel de kullanacağım şeyleri çıkarıyorum göz önüne” biçiminde konuştu.

“ARDA ODASINA ÇOK EMEK HARCADI”

Meskenin üçüncü katını da kendileri için tasarlayan Aslıhan Turan eşinin giyinme odasını da gösterdi. “Ben bütün kışı tayt, tişört ve sweatshirt ile geçirebilirim, ancak Arda odasına epeyce emek harcadı” diye anlattı.

ÜÇ KATLI VİLLANIN İÇİNDE ASANSÖR VAR

Turan çiftinin konutunun birinci katı daha epey yetişkinlere ve konuklara hitap ederken; ikinci katında ise çocuklar için oyun alanları var. Öte yandan üç katlı villanın ortasında asansör de mevcut. 35 yaşındaki Turan çocukların güvenliği için asansörü epeyce fazla kullanmadıklarını söylemiş oldu. Paklığa epey ehemmiyet veren Aslıhan Turan, mutfağın bir kısmına bulaşık odası yaptırmış. Mutfaktan bahçeye açılan bir kapı var ve orada da yemek odası mevcut.

DUVARLARI ÇOCUKLARININ FOTOĞRAFLARI SÜSLÜYOR

Bahçede oturma kümesi ve iki başka şömine bulunuyor. Turan, şömine yakmayı fazlaca sevdiğini, sıcak havada bile kullandığını söylemiş oldu. Ayrıyeten bahçede greyfurt, erik ağacı ve epeyce sayıda çiçek tipi var. Çocuk katının girişindeki duvarı çocukları Hamza ve Asil’in siyah-beyaz çocukluk fotoğrafları süslüyor. Ayrıyeten yatak odasında sadelikten yana olan Turan, odaya televizyon alıp almama konusunda ‘kararsız’ olduğunu söylemiş oldu.