Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi günah çıkardı: Cinayet işleyemem, yeni bir lider bulun

Firat34

New member
Beşiktaş‘ta 2022 Yılı 1. Olağan Divan Şurası Toplantısı gerçekleşti. Kürsüye çıkan Lider Ahmet Parıltı Çebi, fazlaca kıymetli açıklamalar yaptı. Çebi, günah çıkarıp adeta isyan etti.

İşte Lider Çebi’nin açıklamalarından satır başları:

“BENİ SEÇİN YA DA SEÇMEYİN”

“Dosyalarla TFF’ye gidiyorum, anlatıyoruz, sunum yapıyoruz. Daha ne yapayım, silah mı çekeyim, cinayet işleyemem! Kendinize kuvvetli lider bulun bu biçimde. Hakem konusu, daima hep hakem konusu. Daha nasıl gayret edeceğim. Daima TFF’ye gidiyorum.

“BEN KUSUR YAPMADIM

1 yılda 4 sefer korona geçirdim, kolum kırıldı. Buraya 4 tane kupa getirdim. İbra etmeyiz diyorlar. Beni seçin yahut seçmeyin fakat bana sahip çıkın. Ben yanılgı yapmadım arkadaşlar.

“BEN HESAP VERECEĞİM”

Sergen Hocamızla yola çıktık, Lider Karaveli ile devam ediyoruz. Kendi öz kaynağımızla yola devam ediyoruz. Topluluk sabır göstermiyor fakat ben sahip çıkacağım. Madem mazbata bende, madem bana yetki verdiniz, hesabını ben size veririm.

“HOCAMIZ MEMNUNDU”

Sergen Yalçın
‘ın istediği transferlerin birçoğunu yaptık. Hocamız da mutluydu. 2 defa Beşiktaş‘ı düşündüğü için bırakmak istediğini söylemiş oldu. Üçüncüsünde kabul etmek istedim. Sergen Yalçın’ın altını ben oymadım, niçin oyacağım ki! Sergen hocanın kupaları aşağıda duruyor. Sergen hocamı da Lider hocamı da yedirtmeyeceğim.

“BANA SAHİP ÇIKIN”

1 yılda ben 3 sefer korona geçireceğim, kolum kırılacak, cebimden para vereceğim, 600 milyon TL kefalete imza atacağım, 110 milyon TL para vereceğim, 4 meskeni ipotek vereceğim lakin ‘İbra edilmesi hata’ Ne yapmam gerekiyordu? 4 tane kupa getirmişim. Bana sahip çıkın.

“EMRE KOCADAĞ ANLATSIN”

Uçaktan indik ve çabucak Sergen Hoca ile konuşup mukavele işini bitirmek istedim. Bana 15 gün müsaade verin, dinlenmek istiyorum dedi. Bu kadar emek vermiş, yorulmuş bir hocanın buna hakkı var. Ben de alışılmış ki dedim. Emre Kocadağ burada, söylesin. 1,5 ayda kaç defa görüşmesini istedim. Hocamızı da şad etmeye çalıştık. Beşiktaş için pazarlık yaptık. Hak ettiğini vermek istedik. 1 Temmuz’da işbaşı yapmadı mı Sergen hoca?

“İSTERSENİZ HİBE ETTİ DİYEBİLİRSİNİZ”

Yıldırım Demirören
‘den hesap sormak bana nasip oldu. 97 milyonu Del Bosque ve Ferrari’den kaynaklanan ziyanlardan dolayı almayacak. Buna ne isterseniz diyebilirsiniz. İsterseniz hibe etti diyin.

“BORCUMUZ 3.9 MİLYAR LİRA”

Bizim borcumuz 3.9 milyar lira. 4.5 milyar lira değil. bakılırsave geldiğimizde 3.3 milyar liraydı. Gelirimiz 600-700 milyon, ödediğimiz faiz 600-700 milyon lira. Biz gemiyi yüzdürmeye çalıştık.

“HESAPLAMALAR YAPILIR”

Ortadaki kur farkı, gelir masraf istikrarı, hepsi denetlenir. Biz geldiğimizde yapılmış olan fazlaca ağır kontratlar vardı. Ljajic konusu var. Bizden 3.75 milyon euro alan oyuncuya 750 bin euro bile teklif gelmedi.