BİM’e Gelse De Alsak Diye Beklediğiniz Mutfağınızın şayet olmazsa Olmazı Olacak 19 Eser

Hasanyoluc

New member
Kimi eserler var ki BİM’e gelsin diye bekliyor, indirimli fiyatıyla satın alıyoruz. Kimilerinin da geleceği günü iple çekiyoruz. Mutfağınızın şayet olmazsa olmazı olacak eserleri çabucak kullanabilmeniz için BİM’e gelmesini beklemeden indirimli fiyatlarıyla satın alabilmeniz için bulduk, buluşturduk. Kullandığınız her anda bizi hatırlamanız dileğiyle… ????

‘Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.’

19. Yemek tanımlarındaki üzere soğan doğramak artık hayal olmaktan çıkacak üzere gözüküyor.

Kolay dilimleme aparatı %43 indirimle 11,43 TL’ye satın almak isterseniz tık tık!

18. Streç sinema hem bütçeye birebir vakitte tabiata ziyan. Sürdürülebilir eserleri farklı bir sevdiğimizi söylemiş miydik?

Tazeliği korumak için 6’lı streç kapak setini 25 yerine %24 indirimdeyken 19 TL’ye sepete eklemek isterseniz buradan esere alabiliriz.

Bir kullanıcı yorumunu da paylaşalım: ‘Çok hoş… Yorumlara bakarak fazlaca küçük sanıyordum lakin 6 uzunluk var. En küçüğü bardaklar için uygun, en büyüğü tencerelere uyuyor. Streç sinema üzere tek kullanımlık ve tabiata ziyanlı değil. Tavsiye ederim.’

17. Sarımsaklı yoğurt yapmaya üşendirmeyecek bu aparatı kullanmadıysanız hayli şey kaybediyorsunuz, bizden söylemesi…

%30 indirimle 13,99 TL’ye şuradan sepete ekleyebilir, çabucak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı sarımsak ezici modellerini de buradaki koleksiyonumuzdan inceleyebilirsiniz.

16. Ölçü bardağı yardımıyla tarifler ölçüsüz yapıldığı için çöpe gitmeyecek, afiyetle mideye inecek.

3’lü ölçü bardağı setini %40 indirimle sepete eklemek isterseniz sizi buraya alabiliriz.

Bir kullanıcı yorumunu da ekleyelim: ‘Kendi ölçü kaplarımla üstündeki ölçüler hakikat mu diye denetim ettim ve evet gerçek. Çok kullanışlı bir eser. Teşekkürler.’

15. Hamur işi yapmak için kesinlikle gerekli olan silikon set ile kek harcını son damlasına kadar kullanabilir, poğaçaların üzerine rahatlıkla yumurta sürebilirsiniz.

3’lü silikon sete %19 indirimle 84,99 TL’ye sahip olmak isterseniz sizi bu biçimde alalım.

14. Olmasa da olur diye düşünülen lakin varlığı hayat kurtaran eserlerde bugün…

142,80 yerine %20 indirimle 113,90 TL’ye 5’li seti sepete eklemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

13. Kek harcını etrafa döküp saçmadan rahatlıkla paylaştırabileceğiniz bu eseri de kesinlikle edinmelisiniz!

Kek, pancake, muffin vb. harçları dağıtabileceğiniz %41 indirimle 39,99 TL’ye sepete eklemek için tık tık!

12. “Dolma pişirme aparatı mı olurmuş?” demeyin, o denli de hoş oluyor ki…

Aparatı 39,19 yerine %24 indirimle 29,98 TL’ye sepete eklemek için tık tık!

Bir kullanıcı yorumunu da sizinle paylaşıyoruz: ‘Daha evvel de almıştım. Kullanışlı bir eser paketleme ve kargodan mutlu kaldım. Çok teşekkür ederim.’

11. Sebzelerin vitamin ve minerallerini içerisinde tutarak pişirip o denli tüketmek isteyenleri unutmadık!

Buharda pişirme aparatını 42,90 TL’lik fiyatıyla sepete ekleyip çabucak kullanmak isterseniz sizi bu biçimde alalım.

Bir kullanıcı yorumunu da ekleyelim: ‘Oğlumun ek besin süreci için şu an kullanıyorum. Şad kaldım alın, epey rahat edersiniz.’

10. Oymayalım mı kabakların içini? 4 farklı başlığı bulunan zerzevat meyve oyma aparatı yardımıyla artık kolaylıkla yemekler için hazırlık yapabileceksiniz.

Zerzevat meyve oyma aparatını şuradan sepette %40 indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Üstelik sırf 22,90 TL…

9. Hamur kesme ve toplama süreçleri için hayat kurtarıyor diyebilir miyiz? Diyebiliriz!

29,90 yerine %53 indirimle 13,97 TL’ye sepete eklemek için tık tık!

8. Kavanoz kapağını açamadığınızda kendinizi yalnız hissetmemeniz için deva kavanoz kapağı açıcı!

Kavanoz kapağı açıcıyı 9,15 TL’lik ekonomik fiyatıyla sepete eklemek için tık tık!

Bir kullanıcı yorumunu da paylaşmadan edemedik: ‘Mutfağın görünmez kahramanlarından olduğunu düşünüyorum.’

7. Körelen bıçakların ömrü ne kadar çekilmez kıldığını hepimiz biliriz. Her şey siz güç durumda kalmayın diye…

48,73 yerine %61 indirimle 18,95 TL’ye sepete eklemek için sizi buradan esere alabiliriz.

Bir kullanıcı yorumu ise şu biçimde: ‘Ürün hayli kaliteli. Bileylerken ileri geri kullanamayanlar için tavsiyem hem bıçağı tıpkı vakitte bileyleyiciyi epeyce sıkı bir biçimde tutmayın, biraz özgür bırakın. Şayet bıçak fazlaca berbat durumdaysa aslına bakarsan onu da bu aletle sertleştirmeye çalışmayın boşuna. Hiç hareket ettiremezsiniz.’

6. İçli köfte yapmayı gözümüzde büyütmeyi artık bırakıyoruz sanırım.
🙂

5 bölmeli içli köfte kalıbını %53 indirimdeyken 18,99 TL’ye çabucak satın alabilir, konuklarınızı mesken imali içli köftelerle ağırlayabilirsiniz. İncelemek için tık tık!

5. Sütü kaynamaya bırakın, süt taşı yardımıyla taşma sıkıntısından kurtulun!

2 adet süt taşına %38 indirimle 24,90 TL’ye sahip olmak için tık tık!

Bir kullanıcı yorumu ise şöyleki: ‘Kısık ateşte olduğunda taşma yapmıyor. Hoş eser, mutlu kaldım.’

4. Sıvıları transfer etmek için aranan yardımcı bulundu! Huniyle işleriniz çok kolaylaşacak tıpkı vakitte eser ziyan olmadan…

49,99 yerine sepette %40 indirimle 16,91 TL’ye satın almak isterseniz şuradan inceleyebilirsiniz.

Satın alanların yorumlarına nazaran eser tam puan almış, bizden söylemesi!

3. Yeşillikleri ince ince kıymak için oldukcalu doğrama makasına bayılacağınızın garantisini veriyoruz.

%44 indirimle 44,90 TL’ye sepete eklemek isterseniz sizi bu biçimde alalım.

2. Şnitzel yapmak isteyenleri kasaba gitme zorunluluğundan kurtaracak bir eser ile karşınızdayız!

%23 indirimle 29,90 TL’ye metal kenarlı ahşap et dövücüyü satın almak isterseniz sizi bu biçimde alalım.

1. İçinden ‘Bunun ne işi var burada’ diyenleri duyar gibiyiz! Ancak yanlışsız yerde zira kendisi bir badem sütü kesesi…

Meskende kendi badem sütünü yapmak isteyenler için 40 TL’lik fiyatıyla badem sütü kesesi burada sizi bekliyor!

Bir kullanıcı yorumunu da paylaşmadan geçmeyelim: ‘Laktoz alerjim olduğu için bitki sütümü kendim yapıyorum ve aldığım süzme kesesi ziyadesiyle hoş. Kir tutmuyor ve fazlaca kolay temizlenip epeyce çabuk kuruyor.’