Bu Vakte Kadar Nasıl Almamışım Dedirtecek Kullanışlı Mutfak Gereçleri

Hasanyoluc

New member
Mutfağınızda her şeyin eksiksiz, yerli yerinde olduğunu düşünüyorsanız durun! pek epey kişinin kullandıktan daha sonra ‘bu vakte kadar nerelerdeydin sen’ dediği, mutfakların şayet olmazsa olmazı olan bu mutfak gereçlerinden hala almamış olabilirsiniz. Mutfakta kullanışlılığı ile fark yaratacak bu pratik eserlere çabucak birlikte bakalım.

Önerdiğimiz eserleri beğeneceğinizi umuyoruz!

‘Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.’

1. Daha pratik, fazlaca daha sağlıklı.

Zerzevatları pek fazlaca farklı çeşitte pişirebilirsiniz. Pekala hiç buharda pişirmeyi denediniz mi? Haşlamadaki üzere sebzeler vitaminlerini suya bırakmadığı için epeyce daha sağlıklı olan bu teknikle siz de dakikalar ortasında lezzetli mi lezzetli sebzeler pişirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan pişirme aparatını buraya bırakıyorum.

Çok kullanışlı ek besine başlayan bebeğim için aldım kendimize de kullanıyorım

2. Hem pak, hem pratik.

Çabuk kuruyan yapısı ve koku yapmayan dokusu ile tezgahında nereyi kullanmak isterseniz orayı kurutma alanı yapabilirsiniz. Kullandığınız bulaşıklığın altına yerleştirerek bulaşıklardan akan suların da önüne geçerek kuru ve pak bir tezgaha sahip olabilirsiniz. Çabucak almak için tıkla!

Ben çok şad kaldım çabucak kuruyor koku yapmıyor

3. Hala kullanmayan kaldı mı?

Soğan doğrarken yaşaran gözler, elektrikli robotu çıkarıp toplamakla geçen saatler… Hepsini unutun! Bu küçük canavar zerzevatları hemen doğramanızı sağlayacak ve saniyeler ortasında temizlemenize yardımcı olacak. Bu pratik manuel rondoyu almak istersen tıkla.

Katiyen alın aldırın büyük kolaylık

4. Sarımsak rendelenmez, ezilir.

Sarımsağı rendelemeye çalışıp hatta yarısını rendeleyemediğiniz ya da inat edip biraz da parmaklarınızı rendelediğiniz o anları düşününce bu sarımsak eziciyi çabucak almak isteyeceksiniz.

Linki burada!

5. Ne yaparsanız yapın temizlenmez.

Plastik kesme tahtaları fazlaca kısa vakitte yıpranır ve içinde temizlenemeyecek kirler bırakır. Ahşap kesme tahtaları ise sağlıklı ve pak olsalar da suyla her suyla teması şişmelerine davetiye çıkarır. O yüzden hem sağlıklı hem sağlam tıpkı vakitte hijyenik bir cam tahtası mutfağınızın gözdesi olacak.

Cam kesme tahtasına ulaşmak için buraya tıkla!