Depp’i Elon Musk ile aldatmış

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Depp’i Elon Musk ile aldatmış
Memlekette siyasetin magazinden, siyasetçilerin haberlerinin dünya şöhretlerinin yaşadığı skandallardan daha eğlenceli olması benim makûs talihim olmalı!

En acayip en akılalmaz en entrika dolu öyküyü yazsam sizin ilginizi çekemeyecek diye kaygı ediyorum; fakat “Bu kardeşiniz” olarak, bakılırsav icabı ve geçtiğimiz haftaki yazımda verdiğim lafdan ötürü Johnny Depp ve 50 milyon dolarlık dava açtığı eski bayanı Amber Heard’ün mahkemede neler yaşadığını anlatmaya devam ediyorum.

Akıl alır üzere değil olanlar.

Çarşambadan beri söz veriyor Amber kızımız, evvelki günlerde Depp konuştu, anlattı, içini döktü, hakkında ortaya atılan suçlamaları reddetti, görgü şahitleri dinlendi, size söylemiştim “Asıl kıyamet Amber anlatmaya başlayınca kopacak” diye.

Ha bu ortada, yazımda cinsellik, hakaret ve şiddet içeren cümleler yer alacak, bilginiz olsun.

HER ŞEY ÇOCUKLARI İÇİN

Şunu da eklemem lazım, Depp abi bu davayı 23 yaşındaki kızı ve 20 yaşındaki oğlu için açmış, altı yıldır magazin gündeminde Depp-Heard hengameleri ve çocuklarının okulda ve yakın etraflarında rencide olduklarını, gerçeği onlara kanıtlamak ismine bu davayı açtığını yeniden etti.

Şöyle düşünüyordum birinci başta, Amerikan medyası ikiye bölünür, kimi Deppçi olur kimi Amberci diye.

Neredeyse medyanın ve kamuoyunun tamamı Deppçi çıktı!

Amber için “artist” diyorlar, “sahtekar” diyorlar, “yalancı” diyorlar, “para avcısı” diyorlar.

Alkol sigara ve dahi uyuşturucu/uyarıcı/türlü antidepresan kullandığını, rehabilitasyon ve tedavi gördüğünü kabul eden Depp’in bayana şiddet uygulayabileceği asla kabul edilmiyor.

Nasıl bir aurası var adamın inanılır üzere değil, söz verirken fazla önemli, kimi birtakım o denli şeyler söylüyor ki, hakim savcı, artık kim var ise mahkeme salonunda kahkahalar havada uçuşuyor.

Artık yazsam kağıt üzerinde komik durmaz, izlemeniz lazım mahkeme imajlarını fakat kısa bir örnek vereyim.

İÇMENİN SAATİ Mİ OLUR?

Soruluyor Depp’e, “Sabahın köründe viski içmeye başlıyormuşsun gerçek mu?”, bizimkinin yanıtı “Happy hour’un saati mi olur?”

Ay bir de şu var, suçlamalarda deniyor ki bir keresinde Johnny o denli kendini kaybetmiş ki, antrede çişini yapmış, alet edevat ortada dolaşmış. Görgü şahidi durumu reddetti ve “bu biçimde bir şey hatırlamıyorum. Depp’in penisini görsem hatırlardım” dedi!

Herkes güldü olağan, varsayım ederesiniz…

Amber
, kocasının içtiği ve sızdığı vakit çektiği fotoğrafları paylaştı, ancak sızmak derken sersefil yerde yattığı, üstü başı rezil fotoğraflar bunlar. “Kocama kanıtlamak istemiştim içince ne hale geldiğini” dedi, hedefi buymuş.

Ve bayan konuşmaya başladı, yaşadığı cinsel ve fizikî şiddetten bahsetti, akış değişti bir anda. Dayak yemiş, tokatlanmış, aşağılanmış, oburlarının yanında küçük düşürülmüş, azarlanmış, hakarete uğramış.

Üstelik, Johnny Depp, bir daha kendini kaybettiği bir vakit içki şişesini sokmuş bayanın cinsel organına. Ay anlatamayacağım, berbat cümleler kurmam lazım, berbat bir kıssa çünkü, “içimde şişenin kırıldığını sandım” dedi en son ağlarken; acıdan kıvranıyormuş!

ÇILGIN DERECEDE KISKANÇ

Fizikî ve ruhsal
açıdan yaşadıklarını gözyaşları ortasında anlattı!

Anlattı da anlattı.

Depp
hayatı boyuca hiç bir bayana el kaldırmadığını sav ediyor, şahitleri de var, “Asla bu biçimde bir şey yapmaz, görmedik duymadık” diyorlar. Çocukları dünyanın en düzgün babasına sahibiz diyorlar…

Amber’in şahidi yok! “Arkadaşları varken beni tokatladı” diyor, Johnny’nin arkadaşları “görmedik” diyorlar.

Bir tek Johnny Depp’in eski nişanlısı oyuncu Jennifer Gray (Dirty Dancing’de başrol oynamıştı, hatırlarsınız); yeni yazdığı ve tanıtımını yaptığı “Out of the Corner” isimli kitabında Depp’in çılgın derecede kıskanç ve paranoyak olduğundan bahsediyor, bu da gündeme geldi olağan olarak.

ELON VE CARA İLE SEKS YAPMIŞ!

İşin çirkinliğinin geldiği boyut şu noktada; Depp mahkemeye Amber’in kendisini iş insanı Elon Musk ve İngiliz model Cara Delavigne ile aldattığını söylemiş oldu ve mahkemeye manzaralarını verdi. Amber, Johnny’nin çabucak hemen yeni evlendikleri günlerde bir öbür bayanla münasebeti olduğunu anlattı…

Çok sevmiş, aşık olmuş, düzelir sanmış, değiştirebilir sanmış ve Johnny’yi bu yüzden terk etmemiş. Miş!!!

Kimse beni bir abede‘li bayanın şiddet gördüğü vakit evliliğini sürdüreceğine ikna edemez, kimse de inanmıyor aslına bakarsan.

hanımın sözlerinde çelişkiler var deniyor, hatta yaptığı açıklamalarda kullandığı cümlelerin bir sinemadan alınan diyaloglar olduğu söylendi, daha da beteri “Bu yaşanan taciz ve dayak olayları aslında benim başıma geldi” dedi Amber’in eski asistanı!

Heyetin işi güç lakin, şunu da düşünmüyor değilim. Suçlanan kişi Depp olmasa, bu kadar sevilen ve hürmet duyulan bir aktör olmasa ne olurdu?

Prestijinin zedelendiğini söyleyen ve mesleğinin bu yüzden bitme noktasına geldiğini sav eden Depp, Amber Heard’ün kendisi hakkında yazdığı makaleden ötürü dava açmıştı.

Yazıda aktörün ismi geçmese de, bahsi geçen kişinin kendisinin olduğu toplum tarafınca bilindiği için 50 milyon dolarlık davayı çat diye açtı korsanların en tatlısı!

KATE MOSS KONUŞUR MU SANKİ?

Gerçi artık kendisini bir Karayip Korsanı olarak nazaranmeyeceğiz, zira altıncısı çekilecek seri, Amber’in Washington Post’ta yayınlanan yazısı sonucunda iptal edilmişti.

Artık beklenen şu, Depp’in eski manitası Kate Moss konuşacak mı; çocuklarının anası Vanessa Paradis mahkemeye gelecek mi, Depp’i savunacaklar mı?

Mahkeme manzaralarını izleyen uzmanlar, psikiyatristler, psikologlar falan, dedim ya neredeyse herkes Depp’in doğruları dediğinin altını çiziyor.

Depp’in takımı Amber’in “hayatının rolünü” oynadığını söylemiş, yaşadıklarını anlatırken orta ara ağlama krizine giren Amberciğe inanan yok anlayacağınız.

Ağlarken burnu akıyor bir orta siliyor burnunu ancak hakikaten imaj bir tuhaf, siliyor mu kağıt mendili kokluyor mu, içine mi çekiyor aşikâr değil, çabucak haber yapıldı “Amber mahkemede kokain kullandı” diye. Gömecekler kızı canlı diri

Devam ederim yazmaya, kolay kolay bitmeyecek o denli görünüyor; ben olayın takipçisiyim, bakalım nereye varacak kıssanın sonu…

ALINTIDIR