Domenec Torrent’ten derbi yenilgisi daha sonrası Türkiye eleştirisi: Biz de bu biçimde yaparız

Firat34

New member
Fenerbahçe‘ye 2-0 mağlup olan Galatasaray’da teknik yönetici Domenec Torrent müsabakanın akabinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Domenec Torrent’in açıklamaları şu biçimde:

“FENERBAHÇE’NİN ATTIĞI GOL KOMİKTİ”

“İlk yarıda Fenerbahçe’nin yalnızca iki durumu vardı. İkinci yarıda hoş baskı yapıyorduk. Onların attığı gol değişik ve komikti. Bizim oyuncumuzdan sekti. daha sonra onların oyuncusuna geldi. Talih yapıtı bile diyebiliriz.

“5 DAKİKADA MAÇ ELİMİZDEN KAÇTI”

Galatasaray’ın yaşadığı şeyler olağan değil. Trabzonspor maçında da bu biçimde oldu, 5 dakikada maç elimizden kaçtı. Üç sefer durum bulan grup, iki gol atıyor. Lakin sizin toplarınız gol olmuyor. Sonuç haricinde iki grubun oyunu benzeri ve dengedeydi.

“TÜRKİYE’DE BİR daha sonraKİ MAÇI KAZANMAK DIŞINDA PROJE YOK”

Gelecek ismine bir telaşım yok. Ben gelemedilk evvel de ben geldikten daha sonrada bu dönem kulüp için sıkıntı bir dönem. Benim için bir daha sonraki lider değerli değil. Ben 6 maçı kazanmaya çalışacağım. Oyunumuz ve ne tip oyunculara gereksinimimizin olduğu muhakkak. Kıymetli olan proje. Türkiye’de bir daha sonraki maçı kazanmak haricinde proje yok. Burada olmaktan hayli mutluyum. Gelecekle ilgili kaygılanmıyorum zira benim işim aşikâr. Üç maç kazanınca herkes memnun, bir maç kazanınca herkes mutsuz oluyorsa ve değişikliğe gidiliyorsa, bu proje ile alakalıdır. Yapacak bir şey yok.

“BU DEFA OLMADI”

Sofiane Feghouli ve Mustafa Muhammed üzere değerli oyuncularımız sakattı. Fatih Karagümrük’e karşı oynadığımız üzere oynadık. Grubumla bir arada 11 üzerinde epey çalışıyoruz. Her egzersizde durumlarını görüyorum. Kaybedilen maçlardan daha sonra oynamayan isimler soruluyor. takımdaki herkes oynama fırsatı yakaladı. Fatih Karagümrük’e karşı oynadığımız oyunun benzerini oynamaya çalıştık. O maçta birinci 20 dakikada 2-0 öndeydik, bu defa olmadı.

“BU KADAR KOLAY DEĞİL”

Babel ve Gomis 36 yaşında, çok uygun oynadılar. Yedek kulübesine baktığımda, değiştirecek oyuncum var mı diye düşünmem lazım. Siz 60’ta kimi değiştirirdiniz? Latife yapıyorum lakin epeyce sıradan bir şey! Kaybedince bunu soruyorsunuz. Basın toplantıları şöyleki; kaybettin mi, kaybettin! Geç mi oyuncu değiştirdin, geç oyuncu değiştirdin! Burada mantık, kazandın ya da kaybettin! Kazanan haklı, kaybeden haksız! Bu kadar sıradan değil! Fatih Karagümrük maçında değişiklikler uygun miydi? Bence değildi lakin kazandık diye sorun olmadı! Tenkitleri kabul ediyorum, derinlemesine tahlil yapıyorum.

Oyunları hangi cihazdan oynuyorsunuz? #Oyun #PC #Xbox #PlayStation #Mobile

— GameGar (@gamegarcom) April 8, 2022