Fatih Terim’i Mustafa Muhammed yaktı: Nereden çıktı menajer paraları konusu

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Fatih Terim’i Mustafa Muhammed yaktı: Nereden çıktı menajer paraları konusu
Çocuklar, üzerinize afiyet bizim beyefendinin rahatsızlığı niçiniyle sizden biraz uzak kaldım.

Bizim yaşımızda nekahat devri değerli, lakin beyefendi düzgünleşir iyileşmez İstanbul’a gitti. Neymiş, güç devrinde Galatasaray yanında durmalıymış! Eee okullu olmak başka…

Vallahi, ne diyeyim âlâ de oldu gittiği, mecazi olarak söylersem çuval dolusu bilgiyle geldi.

Merakımı çeken, Fatih Terim Hoca’nın niye lider Burak Elmas tarafınca gönderildiğini öğrenmek oldu.

Herkes dedi ki, “Hoca gerisi arkasına başarısız sonuçlar aldığı için gönderildi!”

Oysaki o denli değilmiş çocuklar! Ya da Burak Elmas’a yakın kaynaklar kulislerde diğer şeyler anlatıyor. Bizim Bey’e de söylenen; “işin işinde para var!”

Dinleyince aklıma geldi. Galatasaray tarihinde olmadık olay yaşandı; Lider Elmas futbolcu transferlerinde menajerlere ödenen paraları kamuoyuna deklare etti. Allah Allah… Bunlar kulislerde konuşulur fakat kamuoyu önüne çıkıldığında dilsiz olunurdu. Lider Elmas, kime ne ileti vermek istiyordu?

Mevcut idarenin her yerde konuştuğu şu: Kağıt üzerinde görülen menajerlerin perde gerisinde Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı vardı! Aslında burada da isim olarak menajer Ahmet Bulut gözüküyordu lakin futbolcu transferlerinde ipleri elinde tutan damat Volkan Beyefendi.

Bunlar yanlışsız olabilir mi? Bana dedikodu üzere geldi. Lakin ortada evrak varmış…

KAĞITTA NE YAZIYOR

Burak Elmas’ın menajer konusunu gündeme taşımasının niçini, üstü örtülü Fatih Terim’e “altımı kazma, elimdeki belgeyi açıklarım” iletisi imiş!

Güya en son Mustafa Muhammed konusunu bardağı taşırdığı argüman ediliyor. Biliyorsunuz bu Mısırlı futbolcu Galatasaray’a 2020-21 dönemi orta transfer periyodunda 1,5 yıllığına satın alma opsiyonlu olarak kiralandı.

Şayet Galatasaray, 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 milyon dolar ödemesi halinde oyuncunun bonservisini alabilecekti. 27 Aralık 2021 tarihinde Galatasaray Mustafa’nın bonservisini aldığını duyurdu.

İşte ipler en son Mustafa Muhammed’in bu transferinde kopuyor. Güya, Fatih Terim bu futbolcuya “seni alacağız lakin menajerin Ahmed Yahya’yı değiştir” diyor. Futbolcunun eline kendi el yazısıyla yazdığı menajerlik şirketinin de ismini ve telefonunu veriyor! Kağıtta ne yazıyor; damat Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Bulut ortaklığı!

Mustafa Muhammed bunu çabucak gidip Burak Elmas’a iletiyor.

Lider Elmas kağıdı okuyor ve işte ipler bundan daha sonra kopuyor, Fatih Terim ile 10 Ocak’ta yollar ayrılıyor…

Daima merak ediyordum, “Burak Elmas menajerlere verilen paraları niçin daima gündemde tutuyor” diye!

Bu ortada buraya kadar anlattıklarım tiyatronun birinci perdesi…

OYUN İÇİNDE OYUN

Eşime sordum, “sen bu anlatılanlara inanıyor musun?” Sustu.

Soruma devam ettim, “Burak Elmas’ın 21 Mart’ta yapılacak Galatasaray Divanı’nda başkanlığı oylanacak. Kritik oylama olacağı konusunda herkes hemfikir, Burak Elmas’ın başkanlığı düşebilir. Sanki, Fatih Terim sevenleri bölmek için Burak Elmas lobisi bu söylentileri mi çıkarıyor? Menajer paraları konusu da bu planın kesimi mı?”

Eşim, “ben İstanbul’dan uzağım nereden bileyim” diye kaçamak karşılık verdi!

Anladığım şu çocuklar, Galatasaray fazlaca sert geçecek haftalara giriyor. Hele Fatih Terim Divan’a konuşma yaparsa, futbolseverlerin günlerce tartışacağı gereç çıkar.

Şimdiden bu yaşta heyecanlandım vallahi, gerçek oyun ortasında ne oyunlar var, ne çıkacak goreceğiz?

Bu ortada Burak Elmas evladıma tavsiyede bulunayım, içkiyi azalttın biraz…

Hürrem Elmas

ALINTIDIR