Fortnite’ın yeni yıldızı, basketbolcu LeBron James oldu

Firat34

New member
Geçtiğimiz hafta ünlü bilgi sızıntıcısı ShiinaBR, NBA yıldızı LeBron James’in Fortnite‘a dahil olabileceğini duyurmuştu. LeBron James karakterinin oyuna dahil edileceğinin tezlerinin akabinde, 16 Temmuz’da vizyona girecek Space Jam: A New Legacy sinemasından de esintilerin olacağı düşünülüyordu. Görünen o ki bu kestirimler yanlışsız çıktı.

KOSTÜM BİRKAÇ FARKLI VERSİYONLA GELİYOR

LeBron James İkon Serisi kostümü, Fortnite’a gelecek olan yeni kostüm paketi olarak duyuruldu! Kral James takma ismi ile tanıtılan kostüm birkaç farklı versiyon ile geliyor. Hatırlanacağı üzere, Battle Royale oyununa spor ve cümbüş dünyasından birfazlaca ünlü isim dahil edilmişti. Bunlardan kimileri: DJ Marshmello, Tyler “Ninja” Blevins, rap sanatkarı Travis Scott. Oyuna dahil edilecek LeBron James’in oyun içerisindeki görünüme dair ayrıntılar muhakkak oldu!

LEBRON’UN FORTNITE İÇERİSİNDEKİ GÖRÜNÜMÜ

LeBron James kostümü ünlü basketbol devinin en karizmatik halini ortaya çıkarıyor. Pakete LeBron James kıyafeti ve Hükümdarın Cevheri sırt süsü de dahil. Hatta dileyen oyuncular LeBron’a güneş gözlüğü bile takabilecekler.

Ayrıyeten, Kral James Ekipman Paketi ile LeBron’un görünüşünü daha da ilgi alımlı hale getirebilirsiniz. Paketin ortasındakiler:

• Atik Aslan kazması.
  • Kral Kanatları planörü.
  • LeBron’un tesirli saha içi kutlaması: Ses Kesici.

Ayrıyeten LeBron’un birbiriyle uyumlu kıyafeti, sırt süsü, Atik Aslan kazması ve Kral Kanatları planörü, 20 farklı altın tonunu ayarlayabileceğiniz bir kaydırma çubuğu ile süslenebiliyor.

KRAL JAMES İLE RAKİPLERİNİZE SMAÇ BASMAYA HAZIR MISINIZ?

Hangi LeBron kıyafetini seçeceğinize karar veremiyorsanız tüm kıyafetleri bir ortada satın alabileceğiniz Kral James paketi sizler için aradığınız fırsat olabilir. Ayrıyeten “Potanın Efsanesi” yükleme ekranı da bu pakete dahil.

FORTNITE LEBRON JAMES YÜKLEME EKRANI

Kral James’in imzası haline gelmiş ayakkabıların yakında çıkacak Nike LeBron 19 versiyonunu giyen iki farklı kıyafet ile basketbolun efendisi 15 Temmuz 2021’de içerik mağazasına geliyor.

15 Temmuz Perşembe TSI 03.00’te tüm LeBron eşyalarını içerik mağazasında bulabilirsiniz.

Kaynak: Playerbros