Kaçırmayın! Epic Games her gün 1 oyun veriyor

Firat34

New member
Epic Games Store uzun bir müddetdir kullanıcılarına fiyatsız oyun veriyor. Hatta kimi vakit bu üretimler AAA kalitede olabiliyor. Yani pek değerli oyunları kütüphanenize bedelsiz eklemenize imkan sağlıyor. Genelde bu üretimleri haftalık olarak yeniliyor. Ama yılbaşı niçiniyle Epic Games her gün bir oyun verecek.

Epic Games Store’dan yılbaşı oyun sürprizi!

Epic Games Store’un yılbaşı özel kampanyalarıyla bir arada her gün bir adet fiyatsız oyun vereceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. 15 gün sürecek bu kampanya kapsamında birinci oyun 160 TL pahasındaki Bloons TD 6 oldu.

Yapılan resmi paylaşıma nazaran 15 Aralık’ta başlayan ve 15 gün sürecek kampanyada toplam 15 oyun dağıtılacak. Bu süreçte fiyatsız satın alım yaparak kütüphanesine ekleyenler kalıcı olarak sahip olacak. Ancak bir de süreksiz olarak sunulanlar olacak. O kategorideki oyunları ise kalıcı olarak kütüphanenize ekleyemezsiniz.

Steam’de Hafta Ortası Çılgınlığı indirimleri başladı! İşte öne çıkan oyunlar

Son olarak EA SPORTS FIFA 23 Standard Edition, Marvel’s Spider-Man Remastered, Tiny Tina’s Wonderlands, New Tales from the Borderlands ve Saints Row üzere oyunlar yüzde 25 ila yüzde 50 ortası indirimlerle satılıyor.

Bloons TD 6 sistem gereksinimleri

Bloons TD 6 en az sistem ihtiyaçları:

İşlemci: CPU: 1.5Ghz ve üstü

Ekran kartı: GPU: OpenGL 2.0 uyumlu, ATI, NVIDIA yahut Intel HD

Bellek- RAM: 4 GB bellek

Depolama HDD-SSD: 2 GB disk alanı

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit işletim sistemi

Bloons TD 6 önerilen sistem ihtiyaçları:

İşlemci– CPU: 2Ghz ve üstü

Ekran kartı- GPU: OpenGL 2.0 uyumlu, ATI, NVIDIA yahut Intel HD

Bellek- RAM: 8 GB bellek

Depolama HDD-SSD: 4 GB disk alanı

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit işletim sistemi

Siz Epic Games tarafınca yılbaşı mühletince verilecek fiyatsız oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji