Mutfak Dolaplarınızda Yer Açılsın İstiyorsanız Almanız Gereken Askılar

Hasanyoluc

New member
Mutfak dolaplarınızda yer kazanmak ve daha pratik hale getirmek istiyorsanız yapmanız gereken birinci şey oldukça yer kaplayan eşyaları düzenlemek olsun. Bu eşyalara örnek olarak fincan ve kupalardan başlayabilirsiniz. Tabaklar üzere üst üste koyup alandan tasarruf sağlayamadığımız için en çok yeri kaplayan eşyalardan biri oluyor.

Fincan ve kupaları bir ortaya toplayıp, alandan bize yer kazandıracak askılardan alarak bu sorunu çözmüş olacaksınız. Sizin için seçtiğim askılara gelin bir arada bakalım.

Önerdiğimiz eserleri beğeneceğinizi umuyoruz!

‘Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.’

1. Dağınık imgeyi ortadan kaldıralım.

Raflarınızı daha pratik ve kullanışlı hale getiren raf altı askılığı ile hem alandan tasarruf edin tıpkı vakitte fincanlarınızın kırılma mümkünlüğünü ortadan kaldırın.

10 adet kancası bulunan askılık, tüm mutfak dolaplarına da uyuyor.

Linki burada.

Kullanıcı yorumu:

Eser üstün kullanışlı ve ikramınız ortasında teşekkür ederim gönül rahatlığıyla tavsiye edilir.

2. Mutfağınızı şık gösterecek bu seti de düşünebilirsin.

Raflı ve kupa askılı ahşap set fincanlarınıza şık bir yer sağlarken dizaynıyla da mutfağınıza farklı bir hava katıyor. Rafının bulunması da pek avantajlı. Sevdiğiniz kahvelerinizi oraya koyabilirsiniz.

Kendinize mutfağınızda bir kahve köşesi yaratacağınız bu sete ulaşmak isterseniz tıklayın.

Kullanıcı yorumu:

Çok epey beğendim. Emeğinize sıhhat. Tereddüt etmeden alabilirsiniz. ????????

3. Fincanlarımın hoşluğunu gösterecek askılık istiyorum diyenler olabilir.

Kahve sevenlerin kıymet verdiği şeylerin başında o lezzetli kahvelerini yudumladığı fincanlar ve kupalar geliyor. Bu hoş kupaları mutfak dolabına sığdırmak yerine tezgahınızda yer kaplamayacak askılar kullanarak elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizin için seçtiğim bu askılığı seveceğini düşünüyorum.

Kullanıcı yorumu:

Olağanüstü oldu ya mutfağıma epeyce yakıştı.

4. Mutfağınıza epey yakışacağına eminim.

Çeyiz alışverişi yapan tatlı telaşlardaki gelinlerin tercih edeceği bir düzenleyici diyebiliriz. Hoş kupalarınızı asıp üzerindeki rafına da kahve kavanozlarını koyabilirsiniz.

Ahşap yazı tahtasına hoş kelamlar yazabileceğiniz bu eseri kaçırmak istemiyorsan tıkla.

Kullanıcı yorumu:

Göründüğü kadar küçük değil ve epeyce hoş bir eser bayıldım.

5. Portatif askılık ile şık bir görünüm katmanız mümkün.

Kupa, kadeh, bardak ve fincan asmak için ülkü olan bu askılık tüm mutfak dolaplarına da ahenk sağlıyor. Dilerseniz birden çok alıp kadehlerinizi başka, fincanlarınızı farklı asarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

hayatınızı kolaylaştıracak kullanışlı esere buradan ulaşabilirsiniz.