Portal’ın fiyatsız RTX DLC’si Aralık’ta gelecek

Firat34

New member
Birinci şahıs bulmaca oyunu olan Portal sahipleri, RTX ekran kartlarının ray-tracing özelliğini destekleyen fiyatsız bir DLC’ye sahip olacaklar. Portal’ın fiyatsız RTX takviyesi Aralık ayında kullanıcılar ile buluşacak.

PORTAL RTX DAYANAĞI ARALIK’TA GELİYOR

Nvıdıa
‘nın yeni RTX 4080 ve 4090 ekran kartlarıyla birlikte duyurulan ve bir daha tasarlanan yüksek çözünürlüklü dokular ve modellerle bir arada ray-tracing (ışın izleme) dayanağı 8 Aralık tarihinde geliyor.

Portal with RTX, NVIDIA Lightspeed Studios tarafınca geliştirilen tüm Portal sahipleri için fiyatsız bir DLC’dir. Işın izleme ile bir daha tasarlanan ve büyük beğeni toplayan ve ödüllü Portal’ı deneyimleyin. Oyunun her karesi, çarpıcı tam ışın izleme, yeni, el üretimi yüksek çözünürlüklü fizikî tabanlı dokular ve yepyenileri çağrıştıran yeni, geliştirilmiş yüksek poli modellerle çarpıcı 4K olarak yükseltildi. RTX’li Portal’da, tam ışın izleme her seviyeyi dönüştürerek ışığın zıplamasını ve sahnenin geometrisinden ve gereçlerinden etkilenmesini sağlar. Her ışık ışın izlemelidir ve gölgeler oluşturur, global aydınlatma dolaylı aydınlatma odaları doğal olarak aydınlatır ve karartır, hacimsel ışın izlemeli aydınlatma sis ve duman boyunca dağılır ve gölgeler piksel harikadır. RTX’li Portal, tüm ışın izleme özellikli GPU’larla uyumludur.

PORTAL WITH RTX EN AZ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit
  • İşlemci : Intel Core i7-6700 yahut AMD Ryzen 5 3600
  • Bellek : 16 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX 3060
  • Depolama : 25 GB kullanılabilir alan
PORTAL WITH RTX SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit
  • İşlemci : Intel Core i7-6700 yahut AMD Ryzen 5 3600
  • Bellek : 16 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX 3080
  • Depolama : 25 GB SSD kullanılabilir alan
PORTAL WITH RTX ULTRA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• İşletim Sistemi : Windows 11 64 bit
  • İşlemci : Intel Core i7-12700K yahut AMD Ryzen 9 5900
  • Bellek : 32 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX 4080
  • Depolama : 25 GB SSD kullanılabilir alan
PORTAL WITH RTX KAÇ GB?

Portal With RTX’i oynayabilmek için en temel suram dahil 25 GB boş depolama alanı gerekmektedir.