Son Dakika: Fenerbahçe’de Gökhan Gönül ile yollar resmen ayrıldı

Firat34

New member
Fenerbahçe’de 2. devrini yaşayan Gökhan Gönül‘le yollar resmen ayrıldı. Sarı-lacivertli kulüp yaptığı açıklamayla ayrılığı duyururken, deneyimli futbolcuda veda bildirisi yayınladı.

“YOLUN AÇIK OLSUN GÖKHAN GÖNÜL”

Ayrılığa ait Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Fenerbahçemizin formasını birinci defa 2007 yılında giyen, 10 yıl boyunca 360’tan fazla maçta Çubuklumuzu muvaffakiyetle taşıyan ve geçtiğimiz dönem takımımıza bir daha dahil olan Gökhan Gönül ile yollarımız ayrılmıştır. Formamızı giydiği mühlet boyunca Çubuklu’nun hakkını sonuna kadar veren, Fenerbahçe ruhunu her vakit en üst düzeyde taşıyan Gökhan Gönül’e tüm emek ve hizmetleri için teşekkür ediyor; bundan daha sonraki mesleğinde kendisine muvaffakiyetler diliyoruz. Yolun açık olsun Gökhan Gönül” sözlerine yer verildi.

“ELİMDEN GELENİ SONUNA KADAR YAPMAYA ÇALIŞTIM”

Ayrılık daha sonrası veda bildirisi yayınlayan Gökhan Gönül taraftara şu biçimde seslendi:

“Sevgili Fenerbahçe Ailem, sizlerden ve taşımaktan sürekli gurur duyduğum Çubuklu formamdan ayrılacak olmanın verdiği tüm burukluğa karşın, size bu kere içimden geldiği üzere veda edebildiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Aslında beni fazlaca güzel tanıdığınızı ve anladığınızı düşünüyorum: alanda elinden geleni yapmaya çalışan, saha haricindeysa konuşmayı pek sevmeyen biri oldum. Bugüne kadar yaşadıklarımı, hislerimi, hüzünlerimi kendime sakladım. Bilmiyorum, tahminen de kusur yaptım lakin inanın ne benim için kolaydı, ne de ailem için. Geçtiğimiz dönem boyunca nazaranv aldığım tüm maçlarda, tribünde yokluğunu ziyadesiyle hissettiğimiz taraftarımıza olan bağım ve kulübüme olan aidiyetimle elimden geleni sonuna kadar yapmaya çalıştım. Maalesef sonu hayalimizdeki üzere bitmedi, keşke daha farklı bir son yazabilseydik..

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

Fenerbahçemizin Büyük Taraftarına: Bu müddet zarfında, Fenerbahçe forması altında bana ve aileme pandemi şartlarına karşın yaşattığınız eşsiz takviye için teşekkür ederim. Sizi hiç bir vakit kırmak ya da üzmek istemedim. Kaybettiğimiz maçlardan daha sonra bile beni bağrınıza bastığınız o günleri asla unutmadım. Hakkınızı helal edin. Geçtiğimiz dönemi Çubuklu altında geçirmeme fırsat tanıyan Liderim Ali Koç’a, Türk futbol ikliminin güç kaidelerine karşın bana güvenen ve bakılırsav aldığı her konumda bana ve tüm grubumuza inanç ve hırs aşılayan Emre Belözoğlu’na, tüm hocalarıma, kadro arkadaşlarıma, Samandıra çalışanına tüm kalbimle teşekkür ederim.”