Tecavüze uğrayıp katledilen turist bayan vefata bu biçimde yürüdü! Cinayet öncesine ilişkin kamera kaydı ortaya çıktı

Firat34

New member
Şişli‘de, Tunuslu Mariyam Aloui Ep Guitni’yi otel odasında vahşice öldüren yabancı asıllı Mohammad O.E.A’nin emniyetteki tabiri ortaya çıktı. Cinayeti kıskançlık niçiniyle işlediğini söyleyen zanlının itirafları kan dondurdu.

BAYANA TECAVÜZ ETMİŞ

Öldürülen Mariyam Aloui Ep Guitni ile Mohammad O.E.A’nın toplumsal medya üzerinden tanıştığı ve birkaç aydır birlikte oldukları öğrenildi. Zanlının tezine bakılırsa, olayın yaşandığı gece Mariyam Aloui Ep Guitni ona kendisini artık istemediğini söylemiş oldu. Bunun üzerine sonlanan zanlı, “Ben sana masraf ettim, telefon aldım sen beni nasıl istemezsin” dedikten daha sonra, bayanla zorla birlikte oldu. Akabinde Mohammad O.E.A. otel odasında bulduğunu öne sürdüğü koli bandıyla Tunuslu hanımın ağzını, ellerini ve ayaklarını bağlayıp, elleriyle boğdu.

TELEFONUN ŞİFRESİNİ ÖĞRENMEK İÇİN ARKADAŞLARINI ARAMIŞ

Öldürdüğü bayanın kendisini aldattığını düşünen zanlı ondan sonrasında, bayanın telefonunu incelemek istedi. Lakin şifresini bilmediği için telefonu açamadı. Zanlının, bunun üzerine hanımın kız arkadaşlarını arayarak şifresini öğrenmeye çalıştığı belirlendi.

17 DEĞİL 27 YAŞINDA ÇIKTI

Mohammad O.E.A’nın Şişli’deki otele giriş yaparken, düzmece bir kimlik kullandığı ortaya çıktı. Kimlikteki bilgilerde 2004 doğumlu olarak görülen zanlının, aslında 1994 doğumlu olduğu öğrenildi.

BOYNUNDA İZLERE RASTLANDI

Öte yandan, şüphelinin şubeden adliyeye sevk edildiği esnada boynunda görülen izlerin de, kendisine direnmeye çalışan Mariyam Aloui Ep Guitni’ye ilişkin olduğu belirlendi.

CİNAYET ÖNCESİNDE KAMERAYA YAKALANDILAR

Şişli’de meydana gelen olaya ilişkin güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı. Güvenlik kamerası imgelerinde, birinci vakit içinderda zanlı Mohammad O.E.A’nın 19.40 sıralarında otele geldiği görüldü. Zanlının akabinde saatler 22.19’u gösterirken Tunuslu Mariyam Aloui Ep Guitni de otele girdi. Tunuslu bayan, bir süre otelin vazifelisi ile bir şeyler konuştu. Yaklaşık iki dakika daha sonra, Mohammad O.E.A. ve Mariyam Aloui Ep Guitni birlikte otelin üst katlarına çıkan merdivenlere yöneldi. Saat 23.36’a ilişkin öteki kamera kaydında, Mohammad O.E.A’nın otelden çıkarak olay yerinden ayrıldığı görüldü.

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri