The Oregon Trail sistem ihtiyaçları neler? The Oregon Trail kaç GB?

Firat34

New member
The Oregon Trail, birbirinden hoş piksel çizim karakterlerle, 3B ortamlarla, son teknoloji ışıklandırma ve görsel efektlerle geri geliyor. Pekala, The Oregon Trail sistem ihtiyaçları neler? The Oregon Trail kaç GB? İşte detaylar…

THE OREGON TRAIL SİSTEM İHTİYAÇLARI NELER?

The Oregon Trail’ı en düşük ayarlarda oynamak için Intel Quad Core işlemci, asgarî 8 GB RAM ve NIVIDA GeForce GTX 660 ekran kartı gerektirmektedir.

THE OREGON TRAIL ASGARÎ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Quad Core
  • Bellek : 8 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660
  • DirectX : Sürüm 12
  • Depolama : 1500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı : DirectX Compatible
THE OREGON TRAIL SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Octa Core
  • Bellek : 16 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1660
  • DirectX : Sürüm 12
  • Depolama : 1500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı : DirectX Compatible
THE OREGON TRAIL KAÇ GB?

The Oregon Trail’ı oynayabilmek için en temel heyetim dahil 1500 MB boş depolama alanı gerekmektedir.

THE OREGON TRAIL KONUSU NE?

Tüm dünyada fenomen olmuş bu oyunun resmi yeni versiyonu, Oregon yolunun zorluk ve çabalarına çağdaş bir bakış açısı getiriyor. Oyuncular tarihi gerçeklere dayanan hadiselerden uçuk kaçık maceralara kadar nefes kesici seyahatlere çıkacak. Kafilelerini seçip yük otomobillerine gereçleri yükledikten daha sonra kuvvetli seçimler, yeni tehlikeler ve beklenmedik durumlar içeren bir maceraya atılacaklar. Kar fırtınaları, kırık eklemler, yılan ısırıkları, açlık, yorgunluk ve amansız dizanteri hastalığıyla başa çıkmak kolay değil. Üstelik yabanî bir hudut bölgesinde istikametini bulup kış gelmeden kafileni yeni bir hayat vadeden Oregon’a ulaştırmaya çalışacaksın. Şiddetli kar fırtınasında kaybolan kafile üyelerini bul, çöl sıcağında patlayabilecek barutu yük arabanda taşı, güçlü avcılık küçük oyunlarında gayret et ve bir epey tarihi kişilikle tanış. Oyunun rastgele belirlediği etkinliklerde kafileyi ve olayların gidişatını oyuncuların seçimleri etkileyecek, oyun her oynandığında ufukta yeni bir macera belirecek.