Xantaresinde idaresinde olduğu eternel fire, Valorant kadrosunu duyurdu

Firat34

New member
1 Ekim Cuma gününün akşam saatlerinde duyurulan takım ile birlikte grup resmi olarak VALORANT uğraşına katıldı. DESTRUCT1VEE, Darrick, yT, FIVESTAR ve Ruffıan’dan oluşan grubun koçluğunu ise daha evvel Space Soldiers ve Türkiye ulusal grubunda gördüğümüz Despe üstlenecek.

Tertibin yeni grubunu duyurmasının akabinde Playerbros olarak grubun koçluğunu üstüne alan Çağatay “Despe” Sedef’den Eternal Fire, transfer süreci ve başka mevzular hakkındaki niyetlerini aldık.

GRUP ORTASI AHENK KISA MÜDDETTE OLUŞTU

Transfer sürecinde bağlantıya geçen ekip idaresinin duruma en uygun kişinin geçmişteki deneyim, bilgi ve birikimlerine dayanarak kendisinin olduğunu dediğini belirten Despe, teklifi kabul ederek neler yapabileceğini göstermek istediğini lisana getirdi.

Ekip ile ortalarındaki ahenk hakkında da konuşan Çağatay Sedef, 1 haftadır oyuncular ile idmanlar yaparak oyun biçimlerini ve oyuna bakış açılarını bakılırsarek kıymetlendirme yaptığını lisana getirirken, gruptaki ahengi şu sözlerle aktardı: “Hepsiyle hem oyun içerisinde hem oyun haricinde çok hoş bir ahenk oluşturduk. Kısa müddette de olsa bu ahengi hem idare hem oyuncular içinde oluşturduğumuz için epeyce mutluyum.”

DESPE: “KAZANMANIN ANAHTARINI BİLDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM”

Eternal Fire VALORANT ekibi olarak maksatlarını de bizim paylaşan Despe, muvaffakiyetin anahtarının epeyce çalışmaktan geçtiğini düşündüğünü söylemiş olduği açıklamasını “VALORANT her insanın birbirini yenebildiği bir oyun bildiğiniz üzere. Biz de bunu kullanıp, yeni kurulmuş bir ekip olmamıza karşın epeyce çalışıp evvela Türkiye çabucak sonrasındası için tabi ki de Avrupa da muvaffakiyet yakalamak istiyoruz.” kelamları ile devam ettirdi.

CS: GO’da imza attığı başarılara VALORANT’ta ulaşıp ulaşamayacağı sorumuzu “Şimdi şöyleki ki daha önce yurtharicinde kupa kaldırmış, turnuva kazanmış ve senelerca Türkiye’yi domine edip yurtharicinde en âlâ biçimde temsil eden bir kadronun parçasıydım. Kazanmanın anahtarını bildiğimi düşünüyorum. Bu bilgi ve birikimimi ekibindeki arkadaşlarıma elimden geldiğince aktarmak istiyorum. İnanıyorum ki orda elde ettiğim muvaffakiyetleri buradaki kadro arkadaşlarımla da elde edeceğim.” formunda yanıtladı.

DESTRUCT1VEE: “BÜTÜN İŞLERİMİ BİR KENARA KOYUP YALNIZCA EF’YE ODAKLANDIM”

Playerbros olarak Eternal Fire VALORANT ekibinden konuştuğumuz bir öteki isim Hakan “DESTRUCT1VEE” Lekesizer oldu. Eternal Fire’a transfer sürecinin bir anda gerçekleştiğini lisana getiren Lekesizer, teklif gelmedilk evvel biroldukça ekiple görüştüğünü ancak Eternal Fire’dan teklifin gelmesinin akabinde öbür bütün işlerini bir kenara bıraktığını ve büsbütün yeni grubuna odaklandığını aktarırken, bu süreçte kendini en hayli rahatlatan şeyin yT ile başlamış olmak olduğunu söylemiş oldu.

Discord sunucumuza katılmak için buraya

Gayesinin her vakit dorukta oynayan oyunculardan biri olmak olduğunu söyleyen DESTRUCT1VEE, “Bunu şu ana kadar bir kadro ile gösterememiş olsamda ferdi olarak kendimi epeyce kuvvetli buluyorum ve şu andan itibaren bunu grup olarak yapabileceğimize inanıyorum.” dedi

ETERNAL FIRE VALORANT TAKIMI

• Hakan “DESTRUCT1VEE” Lekesizer
  • Mehmet “Darrick” Osmancıoğlu
  • Yiğit “yT” Özden
  • Yiğit “FIVESTAR” Yılmazeli
  • Emre “Ruffıan” Tutcalı
  • Çağatay “Despe” Sedef (Koç)