Glee yıldızı Cory Monteith öldü. 31 yaşındaydı ve arkasında asi bir gençlik vardı.

mett

New member
VANKUVER – Glee dizisinin yıldızı Cory Monteith, Kanada’nın Vancouver kentinde bir otel odasında ölü bulundu. Polis size haber verdi. 31 yaşındaydı ve alkol ve uyuşturucu sorunları geçmişi vardı.

Dizide Finn Hudson’ı oynayan oyuncu, kaldığı odayı boşaltmayan personel tarafından Fairmont Pacific Rim Oteli’nin 21. katında ölü bulundu. ölümünün şiddetli olduğuna dair hiçbir gösterge yok. Monteith otele dönmeden önce başka insanlarla dışarı çıkmıştı ve polis onları sorguluyor. Adli tabip Lisa Lapointe, “Ölüm nedeni hakkında henüz fazla bilgimiz yok” dedi.

[[ge:rep-locali:repubblica:62953834]]
Nisan ayına kadar, Monteith gönüllü olarak bir madde bağımlılığı rehabilitasyon programına girdi. Haber, hayranları ve meslektaşlarını, özellikle de Matthew Morrison’ı şaşırttı, ancak 31 yaşındaki yıldız için, asi bir gençliğin ardından bir nüksetme oldu. İki yıl önce, ergenlik dönemindeki aşırılıkları hakkında yorum yapan Cory, “Hala hayatta olduğum için şanslıyım. Daha önce yapıyordum. Ailemin bir üyesinden hatırı sayılır miktarda para çaldım. Beni alacaklarını biliyordum ama o kadar çaresizdim ki umursamadım. Bu bir yardım çığlığıydı.”

Cory’nin kız arkadaşı Lea Michele’in sette ve gerçek hayatta en zor döneminde gösterdiği güçlü destek. Glee’nin çekimleri sırasında bilinen ikilinin uzun süredir romantik bir ilişki içinde olduğu ve 26 yaşındaki oyuncu ona yardım etmeye çalışmıştı. Ama beyhude bir savaş olmuş olabilir. Aslında, Cory Monteith’i öldürenin aşırı doz olduğunu varsaymak meşrudur. Emin olmak için, oyuncunun cesedi üzerinde yarın yapılması planlanan otopsinin sonuçlarını beklememiz gerekecek.

konular