Gülben Ergen çelenk göndermişti! Yeşim Salkım, yıllardır küs olduğu ünlü müzikçi hakkında konuştu

Firat34

New member
Müzikçi Yeşim Salkım yakın dostu Emel Güneş’in sahibi olduğu hoşluk salonunun açılışına katıldı. Salkım, toplu kurdele kısmı daha sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM”

Son devirde tüm bayanlar birbirine benziyor biçiminde eleştirenleri yorumlayan, Salkım, “Ben estetiğe karşı bir bayan değilim. Zira yaşımız ilerliyor. Yaşımız ya sonuçta yerçekimine karşı koymuyoruz. Vakit ortasında küçük dokunuşlarla kendinizi özümüzü bozmadan abartıya kaçmadan yaptırmak bence ziyanlı değil. Tabi ufak dokunuşlar. Bence bayanları güzelleştirir. Burada da işin ehline gitmek epey kıymetli. Bütün bayanlar birbirine benzemesin bir fikir alsın. Bayanlar örneğin estetik salonu yahut hoşluk salonu gittiğinde direk gördüğünü istiyor. Düzgün de o sana yakışıyor olabilir. Biraz buralarda değer vermek lazım. Bu da belirli eğitim istiyor aslına bakarsan” dedi.

“GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE ÇOK KAPALIYIM”

TGRT Haber’deki programının uygun gittiğini söyleyen Salkım, “Sahne çalışmaları nasıl gidiyor” sorusu karşısında tartışma yaratacak bir çıkış yaparken “Vallahi sahneler de biraz güç. Gördüğünüz üzere hayli kapalıyım benim sahnemde bu biçimde. Onun için ben epeyce işe gidemiyorum açıkça söyleyeyim. Artık daha hayli sesin ve sanatımızın ön planda olduğu işler gazinolara dönüldü. Ben aslına bakarsan hiç bir vakit gazinoda çıkmamıştım. Özel gecelere gidiyorum halk konserine gidiyorum daha epeyce. Paralı yani daha kapıdan parayla girilen yerleri tercih etmiyorum. Ben halka müzik söylüyorum.” sözlerini kullandı.

“GÜLBEN ERGEN’E TEŞEKKÜR EDERİM”

Yeşim Salkım uzun yıllardır konuşmadığı Gülben Ergen’in babasının cenazesine çelenk göndermesiyle ilgili olarak, “Ölüm güç bir durum. Onun da ailesinden birisi vefat etseydi, ben de yollardım diye düşünüyorum. Bizim ortamızda yaşananlar hayli başka bir mevzu fakat vefat diğer bir şey. Teşekkür ederim gönderdiği için. Allah kimseye bu biçimde acılar yaşatmasın her insanın de işi gücü yolunda gitsin sahiden. Bundan daha sonra bu mesleğin içerisinde hiç kimselerle bir alışverişim bir kavgam bir dövüşüm bundan daha sonra olmayacaktır. İlahi adalet denen bir şey var. Hoş günler olsun uygun günler olsun. Allah çocuklarımıza uzun ömürler versin” diye konuştu.

Snob Magazin – Magazin