Malezya Kraliçesi, Kuruluş Osman dizisinin setini ziyaret etti

Perez

Global Mod
Global Mod
ATV ekranlarında reytinglerin doruğunda yer alan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin çekildiği Bozdağ Sinema Platolarını Malezya Kraliçesi Tunku Azizah Aminah Maimunah Iskandariah, Prensesler Afzan Aminah, Jihan Azizah ve Malezya heyeti ziyaret etti. Üretimci ve senarist Mehmet Bozdağ ve oyuncularla bir ortaya gelen Kraliçe Azizah, Bozdağ Üretim imzalı başta Kuruluş Osman olmak üzere, Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah ve Destan dizilerini hayranlıkla izlediğini söyleyerek başarılarından ötürü Bozdağ Film’i kutlayarak Malezya halkı ismine tebriklerini ve şükran dileklerini iletti.

Ziyaretleri sırasında Kraliçe Azizah ve Malezya heyetine Üretimci ve Senarist Mehmet Bozdağ başta olmak üzere Direktör Metin Günay, Kuruluş Osman ve Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah dizilerinin oyuncuları Özge Törer, Ahmet Yenilmez, Yiğit Uçan, Davet Şensoy, Açelya Özcan ile Emre Kıvılcım eşlik ettiler. Platoyu gezen Kraliçe Azizah, Bozdağ Sinema Platosu ve üretimleri hakkında Üretimci ve Senarist Mehmet Bozdağ’dan bilgi alırken Kuruluş Osman, Destan ve Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah dizilerinin yayınlanan tüm kısımlarını izlediğini ve bu dizilerin takipçisi olduğunu söylemiş oldu. Bozdağ Sinema Platosuna hayran kaldığını söz eden Kraliçe Azizah “Tarih dersi veriyorsunuz, dizilerinizin her kısmını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum, hiç birini kaçırmıyorum. Yeni kısımları heyecanla bekliyorum ” dedi.

Yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ, Malezya Kraliçesi Azizah ve heyetini ağırlamaktan onur duyduğunu söyleyerek “Bizi kardeş Malezya halkıyla bir ve bir arada kılan ortak şuur ve değerlerimizdir. Dizilerimize göstermiş olduğunuz teveccüh ve ziyaretinden ötürü Malezya Kraliçesi Azizah Aminah Maimunah Iskandariah’a teşekkür ederim” diyerek kardeş Malezya Halkına sevgi ve selamlarını iletti.

Ziyaret sırasında Üretimci ve Senarist Mehmet Bozdağ ile dizi oyuncuları Kraliçe Azizah’a Kuruluş Osman dizisine ilişkin kostüm, hançer, Türkmen Başlığı ve HAR Sanat’ın el imali özel tasarım mamüllerini armağan ettiler. Kayı Obasında demirci atölyesini gezen Kraliçe Azizah “Haydır Allah, Haktır Allah” diyerek, örste demir dövdü.