Rizespor Lideri Kıran, Galatasaray yenilgisi daha sonrası çıldırdı: Hani Cumhurbaşkanı’nın grubuyduk

Firat34

New member
Üstün Lig‘in 27. haftasında Galatasaray, alanında Çaykur Rizespor’u 4-2 yendi. Maçın hakemi Ümit Öztürk’ün kararları tartışma konusu olurken Karadeniz takımının lideri Tahir Kıran çabanın sonunda TV100’e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tahir Kıran’ın açıklamaları şöyleki:

“ARTIK KÂFİ

“Ben artık kimseye güvenmiyorum. Barış olsun, futbol alanda oynansın dedikçe, işin cılkını çıkardılar. Ligin 3. haftasından beri, bunları yaşıyoruz. Artık kâfi. 2-1 galipken maçı aldılar, 4-2 oraya verdiler. Galatasaray hak ederek alsa, ağzımı açmazdım.

“BU KADAR UCUZ DEĞİL”

Birinci maçta olduğu üzere Galatasaray bir daha hak ettiği bir maçı kazanmadı. Ekibimi tebrik ederim. 10 numara oynadılar. Çok güç bir deplasmanda oynadık. Stat Galatasaray – Fenerbahçe maçı üzere doluydu. Bırakın futbol oynansın, kazanan da kazansın. Bu kadar ucuz değil!

“ONLARA YAPILANLARI DA GÖRDÜK”

İstediğin kadar bağır, ya ceza alıyorsun ya da bağırdığınla kalıyorsun. Allah bunları bildiği üzere yapsın. Artık bezdik! İnsanların emeklerini çalmayın! Benim ortasında geçerli, Göztepe için de geçerli! Onlara yapılanları da gördük. Galatasaray’ı kurtarmanıza gerek yok. Galatasaray kendi kendini kurtarır! Bir haftadır bu maça hazırlandık, bu kadrosu nasıl toparlayacağız. Baiano’yı eline vurdun diye attın.

“BÖYLE KOMİK PENALTILAR OLUR MU”

MHK Lideri’ni aradım ‘Buna Galatasaraylı diyorlar, bize yanlış yapmasın’ dedim. ‘Hayır, ben çok eminim ve kefilim’ dedi. MHK lideri kefaletini ödesin! Maç sırasında da kendisini aradım. bu biçimde komik penaltılar olur mu? Bizim penaltılarımız verilmedi.

“AYIPTIR!”

Omar, Gedson’un kaval kemiğine girdi, bizim aleyhimize faul verdi! O hareket direkt kırmızı! Ayıptır arkadaşlar! İnsanların emeği var.

“KİMLERİN NERELERDE OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ”

Biz katliam yaşadık! Resmen Rizespor’un hakkı yenmiştir! Nereye kadar susacağız! Sen mi Cüneyt Çakır’ı istemiyorsun, al sana Ümit! Nereye kadar gidecek bu? Hani Cumhurbaşkanı’nın ekibiydik, kollanıyorduk! Nasıl olacak! Kimlerin, nerelerde olduğunu görüyoruz.”