Şeyma Subaşı’ndan eski aşkı Meedo’ya olay gönderme! Paylaşımı yorum yağmuruna tutuldu

Firat34

New member
Acun Ilıcalı ile evliliğinden Melisa isminde bir kızı olan 31 yaşındaki Şeyma Subaşı, ikinci defa gelin olmak için hazırlık yapıyordu. Lakin berbat haber geldi. Şeyma Subaşı, 1.5 yıldır bir arada olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan alakasının bittiğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

“SAYGI ÇERÇEVESİNDE YOLLARIMIZI AYIRDIK”

Şeyma Subaşı
, bağlantısının bitmiş olduğini şu sözlerle duyurdu:

“Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız beraberliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma sonucu aldık. Her alakada olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar kararı ilgimizi sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz bedelli takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum.”

‘ESKİ SEVGİLİSİNE GÖNDERME YAPTI’ TEZİ

Ayrılık daha sonrası denizde çekilmiş bir pozunu paylaşan Şeyma Subaşı, altına çarpıcı bir not düştü. Subaşı, “Kendini gereğince sev ve hürmet duy. Her anın değerini bil. Bu hayatta saf, nazik ve âlâ bir ruha sahip olmak ve kendine güvenmekten daha değerli bir şey yok” tabirlerini kullandı.

YORUM YAĞDI

Subaşı’nın bu paylaşımı eski aşkı Meedo’ya gönderme olarak yorumlandı. Toplumsal medya kullanıcıları, “Eski sevgilin saf, nazik ve uygun bir ruha sahip değil miydi?” biçiminde yorumlarda bulundular.

SEVGİLİSİNİN DEDİKODUSUNU YAPMIŞ

Şeyma Subaşı
, “Saygı çerçevesinde bağımızı bitirdik” dese de olayın hiç de o denli olmadığı ortaya çıktı. Teze nazaran Şeyma arkadaşlarıyla sevgilisi Meedo’nun dedikodusunu yaptı.

KELAMLI TARTIŞMA YAŞADILAR

Bunu öğrenen Mohammed Alsaloussi ve Şeyma Subaşı tartışmaya başladı. Özür dilemek yerine ‘Ben Türkiye’ye dönüyorum’ diyen Subaşı, gece yarısı ayrıldıklarını duyurdu.

Meedo’dan karşı atak gecikmedi, Şeyma’ya aldığı arabayı geri istedi.

Snob Magazin / Magazin

Mohammed Al Saloussi, Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı, Subaşı, Magazin, Haberler