Tamer Yeşildağ kimdir? Tamer Yeşildağ nereli? Tamer Yeşildağ kaç yaşında?

Firat34

New member
Bir vakit içinderın Oyun Meczubu YouTube kanalıyla ünlenen Tamer Yeşildağ, ondan sonrasındalarında Turuncu Levye isimli YouTube kanalında editörlük yapmıştı. Turuncu Levye’den ayrıldıktan daha sonra MediaKraft şirketine bağlı Oyun Meczubu kanalında editörlüğe başlamıştır. Pekala Tamer Yeşildağ kimdir? Tamer Yeşildağ nereli? Tamer Yeşildağ kaç yaşında? Tamer Yeşildağ’ın YouTube kanalı…

MediaKraft’a bağlı Oyun Meczubu kanalı kısa mühlet içerisinde yüzbinlerce aboneye ulaşmıştır. Oyun Delisi’ne en son bir yıl evvel görüntü yükleyen Tamer Yeşildağ Mediakraft’tan da ayrıldıktan daha sonra kendi YouTube kanalı TAMER’i açarak YouTube mesleğine oradan devam etti.

TAMER YEŞİLDAĞ KİMDİR?

Tamer Yeşildağ, 16 Haziran 1985’te dünyaya gelmiştir. Tamer Yeşildağ, aslen Lüleburgazlıdır. Tamer Yeşildağ Ortaokul ve Lise hayatını Lüleburgaz Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. çabucak sonrasında üniversite için Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Metalurji ve Gereç Mühendisliği Kısmı’nı tamamlayarak mezun olmuştur.

TAMER YEŞİLDAĞ’IN TOPLUMSAL MEDYADA KAÇ TAKİPÇİSİ VAR?

Tamer Yeşildağ’ın Instagram hesabında 428 bin, Twitter’da 69 bin, YouTube kanalında ise 556 bin takipçisi bulunmaktadır. 29 Aralık 2019 tarihinde kendi kanalıyla YouTube’a katılan Tamer’in 52.7 milyon izlenmesi bulunmaktadır.

TAMER YEŞİLDAĞ EVLİ Mİ?

Tamer Yeşildağ, Temmuz 2018’de şu anki eşi Bengi Batı ile evli.

TAMER YEŞİLDAĞ YOUTUBE KANALI

Tamer Yeşildağ, YouTube’a “TAMER” isimli kanalıyla devam etmektedir. YouTube hakkında kısmında kendini şöyle tanıtıyor: “Ben Tamer Yeşildağ, oyun görüntülerimi bu kanaldan izleyebilirsiniz. En yeni ve eğlenceli oyunlar bu oyun kanalımda olacak. Burası bana ilişkin ve daima o denli kalacak. Oyun oynamayı epeyce seviyorum. Oyunlar benim hayatımın büyük bir kısmını oluşturuyor. Çeşit çeşit oyun oynuyorum. Bilhassa yeni çıkmış oyunları denemek en büyük eğlencem diyebilirim. Dünya’nın en gerçekçi oyunu ne diye soracak olursanız, hayat, derim. Oyunlar ile gülmek ve eğlenmek için kanalıma güzel geldiniz. çoğunlukla yeni ve eğlenceli bir oyun görüntüsü ile burada olacağım. Öykülü Oyunlar, sıradan Oyunlar, GTA 5, PUBG Mobile, Minecraft, Roblox, Brawl Stars, Kaygı Oyunları, Taşınabilir Oyunlar ve hayli daha fazla eğlenceli oyun TAMER kanalımda olacak.
🙂
Herkese güzel oyunlar.”

Son Dakika Haberleri