Ünlü kuaför Emre Yeşiloğlu’ndan pandemiye enteresan tahlil

sable

New member
KADIKÖY, İSTANBUL (İHA) – Ünlü kuaför Emre Yeşiloğlu’ndan pandemiye farklı tahlil

Kadıköy‘de kuaför Emre Yeşiloğlu, pandemi sebebiyle bayan müşterilerinin saç kesim ve bakım süreçlerini açık havada yapıyor

İSTANBUL – Kadıköy’de kuaför Emre Yeşiloğlu, pandemi sebebiyle bayan müşterilerinin saç kesim ve bakım süreçlerini açık havada yaptı. İşletmeye gelen müşteriler ise hem şaşırdı birebir vakitte uygulamadan şad kaldı.

Kadıköy Bağdat Caddesi üzerinde hizmet veren kuaför Emre Yeşiloğlu, pandemiyle birlikte açık hava kesim sonucu aldı. Emre Yeşiloğlu kapalı alanda, toplumsal ara konusunda müşterilerin tedirginlik yaşamaması için kuaför dükkanına ilişkin bahçeye masalar koyarak, saç kesim ve şahsi bakım hizmetleri sunmaya başladı. Bahçeye kurulan şemsiye ve ısıtıcılar yardımıyla ise olumsuz hava koşullarına karşı da tedbir alınıyor. Yoldan geçen vatandaşların dikkatini çeken uygulamaya ise talep giderek artıyor.

“Caddenin ortasında saç tarıyoruz”

Projeyle ilgili konuşan kuaför Emre Yeşiloğlu, “Bahçenizde kullanım alanımız vardı. Masalarımızı dışarıya taşıdık, müşterilerimize süreçleri burada uygulamaya başladık. Yoldan geçen insanlarında dikkatini çekti. Onlarda bizden randevu almaya başladı. Kesim ve bakım süreçlerini dışarıda yapıyoruz. Yalnızca saç yıkama basamağında müşterilerimizi içeriye alıyoruz. Farklı bir atmosferde oluşuyor. özetlemek gerekirsesı caddenin ortasında saç tarıyoruz. Ayrıyeten bizim buradaki gayemiz pandemi sürecinde önlemleri maksimim düzeye çıkararak toplumsal arayı koruyabilmek. Bahçede yağmur ihtimaline rağmen şemsiyelerimiz ve ısıtıcılarımız var. bu türlü ilerlemeye devam ediyoruz” diye konuştu.

“Yoldan geçerken gördüm”

Pandemiyle birlikte toplumsal arayı müdafaaları gerektiğini tabir eden bir müşteri ile, “Kapalı alandan çok açık havada bu türlü hizmet alabilmek beni memnun ediyor. Yoldan geçerken gördüm. Yalnızca saç kısmı değil manikür ve pedikürümü de burada yaptırdım. pek da mutlu kaldım” dedi.

Kadına şiddettin en büyük nedeni sizce nedir?#KadınaŞiddeteHayır

— Haberler (@Haberler) November 25, 2021

İhlas Haber Ajansı / Abdul Samet Kaya – Son Dakika Haberleri