Üstün Lig’de yeni bir krizin eşiğinden dönüldü! Lider kadrosu alandan çekmek istedi

Firat34

New member
Altay‘a 1-0 mağlup olan Yeni Malatyaspor’da teknik yönetici Cihat Arslan müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, Başkan’ın grubu alandan çekmek istediğini belirtti.

Cihat Arslan’ın açıklamaları şu biçimde:

“BAŞIMIZI ÖNE EĞECEK BİR SKOR YOK”

Sonuç olarak bakmamak lazım. Her şeye sonuç odaklı bakıyoruz. Maddi değil de psikolojijk çökmeye yakın bir grup vardı. Muhakkak Adem kaptana söylemiyorum. Grup yalnızca ruhsal ayakta kalmaya çalışıyor. Natürel ki meslektaşıma şey yapmak istemem lakin kadromuzun sorunu bu Güzel bir bağ kurduk. Bugün de başımızı öne eğecek bir skor yok. Siz berbat bir şey yapmadınız dedim maç sonu. kimi vakit âlâ oynarsınız kimi vakit makûs oynarsınız.

“KURUMLARIMIZ DAHA FAZLA ZİYAN GÖRMESİN”

Üzüldüğümü nokta devre ortası liderimiz aradı sağ olsun. “Hocam grubu alandan çekin, ikinci yarı oynanmasın” dedi. Ben de liderden rica ettim biz daima alanda kalmaya çalışalım, kurumlarımız daha fazla ziyan görmesin, ya hakemler kusur yapabilir, federasyon atamada yanılgı yapabilir birinci kez yapılmıyor bu. daha sonra VAR’daki yanılgı yapabilir ki yaptı bize nazaran lakin yani saha ortasında kalalım. Siz de yayıncı kuruluş olarak bedeller ödüyorsunuz, televizyonda beşerler maçı izlemek için para ödüyor.

“FUTBOL ALANDA OLUR”

Onlara hürmetimiz tarafınca bu maçın devam etmesi lazım. Yoksa liderimizin buyruğu tabi ki bizim için de geçerliydi fakat bizim konuştuğumuz bu oldu. Futbol alanda olsun, skor alanda bitsin. Her ne kadar yanlış kararlar olsa da biz saha ortasında kalmaya devam edelim. Futbola hürmet orada olur. Kaybettiğinde de masraf kaybedersin Zira bu Altay’ın hatası değildi. Hocayı da tebrik ettik. Futbol ortasında kalmaya devam edelim. Kurumlar kendi üstüne düşeni yapsınlar. İnşallah yapmıyorlar lakin umarım yaparlar kıyamet kopmadan evvel.

Haberler.com – Spor

Yeni Malatyaspor, Muhteşem Lig, Altay, Spor, Haberler